Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

 

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ : правова допомога

Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру з надання БВПД або у бюро правової допомоги. Відділ «Чемеровецьке бюро правової допомоги». Адреса: смт. Чемерівці, вул. Центральна, 28. (1-й поверх) Тел. (03859) 2-01-27.

Детальніше

День працівників освіти

05.10.18р.В актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти. Керівництво району та ОТГ в тому числі заступник голови районної ради Ларіса Лукянова, привітали винуватців свята та подякували за сумлінну працю у напрямку розвитку галузі освіти та примноження її здобутків. Бурхливими оплесками вітали на святі ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров'я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом. За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено почесними грамотами та подяками. Подарували публіці гарний настрій і чудові номери шкільні та аматорські колективи. Гарним подар

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ : Права споживача при обміні та поверненні товару

Все частіше громадяни потрапляють у пастку із придбанням товару неналежної якості, але не всі знають як себе захистити, обміняти або повернути товар, адже наша держава потурбувалася про захист прав споживачів, а саме відповідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Держава забезпечує споживачам захист їх прав, надає можливість вільного вибору продукції, здобуття знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень під час придбання та використання продукції відповідно до їх потреб, і гарантує придбання або одержання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримання здоров'я і життєдіяльності. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на

Детальніше

Міжнародний День людей похилого віку

Кожного року 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В Україні у цей день керівники відповідних профільних служб та організацій державної форми власності відвідують заклади соціальної сфери, у яких проживають люди похилого віку та аналізують функції з обслуговування і забезпечення якісного соціального захисту громадян. Представники керівництва району, державних організацій і установ Чемеровеччини також за усталеною традицією беруть участь у подібних заходах.

Детальніше
Переглянути всі новини