ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чемеровецької районної ради «Про Положення про порядок відчуження майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району».

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чемеровецької районної ради «Про Положення про порядок відчуження майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району».       
Розробник проекту – постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної та регуляторної політики і комунальної власності.
Проект спрямований на створення чіткого механізму та процедури порядку відчуження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району відповідно до чинного законодавства.
Підстава для розробки проекту – пункт 19 частини першої статті 43 та частина 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Чемеровецької районної ради за електронною адресою: www.chemrada.org.ua .
З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у відділі районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.
Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Чемеровецькою районною радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: 31600, смт  Чемерівці,  вул. Центральна, 28.