День народженя Великого Кобзаря

 7 березня в смт.Чемерівці, біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися заходи з нагоди 198 - річчя від дня його народження. Поклонитись славному сину українського народу прийшли представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, підприємств, установ і організацій краю, учнівська та студентська молодь.
       Під час офіційної частини присутні поклали вінки квітів до підніжжя монументу та відкрили мітинг - віче, в ході якого звучали промови палких шанувальників таланту національного генія і мудрого Вчителя «братів гречкосіїв». 
       Пам'ятник Великому Кобзареві у райцентрі став місцем істини, прощення, примирення. Тут проходять уроки національної гордості школярів, Тарас змушує ще раз поклястися у вірності молодят, які приносять йому квіти. З цього місця починають знайомство з нашою землею гості.
        Захопливою і повчальною була невеличка програма, підготовлена силами працівників відділу культури і туризму райдержадміністрації. Їхні читці розповідали загалу про основні віхи біографії поета, а також згадали «…незлим, тихим словом…» про нашого дорогого і відомого митця, говорили про неоціненний вклад, зроблений Шевченком в українську і світову літературу, про важливість й доцільність вивчення його творчості та вшанування доброї пам'яті нинішніми і майбутніми поколіннями. Кілька тематичних пісенних творів виконали й аматори сцени району.
        Протягом березня заходи до «шевченківських днів» проводитимуться також у закладах освіти і культури Чемеровеччини.