Чемерівчани прощалися із загиблим бійцем АТО

                  

                  

                    

       

     9 липня жителі Чемеровецького району попрощалися із воїном АТО Володимирем Стефанцівим, який був убитий на Сході України . Аби провести в останню путь Героя України, у рідному селі Драгінівка, де він народився зібралися голова районної ради , сільські та селищні голови  району, представники керівництва органу виконавчої влади району, керівники і працівники структурних підрозділів РДА, районних установ та організацій, бойові побратими, рідні, близькі Володимира Стефанціва та громадськість.
   У ході жалобного мітингу учасники церемонії прощання утворили живий коридор та ставали на коліна . Слова співчуття родичам загиблого висловили Зарічанський сільський голова Володимир Олійник та інші. Всі вони наголошували на винятковому патріотизмі та мужності нашого земляка, а також відмітили, що пам'ять про Володимира Стефанціва житиме вічно у серцях кожного жителя Чемеровеччини.
   Громадську панахиду за Героєм провели у 
Свято-Воздвиженському храмі Київського патріархату с.Зарічанка та на кладовищі у с.Зарічанка. Герої не вмирають! Героям слава!