Виїзний прийом громадян

    

    

17.06.15р.Минулої середи на території Жердянської та Красноставської сільських рад з виїзним прийомом громадян побували голова Чемеровецької районної ради Ігор Забіяка та заступник голови райради Василь Мамчура.
Спочатку Ігор Іванович та Василь Петрович відвідали Жердянську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Про першочергові потреби закладу розповіла директор школи Тетяна Приймак. Зокрема керівники райради побували у новозбудованій за кошти обласного бюджету котельні зі встановленими твердопаливними котлами. Наразі тут потрібний навіс для зберігання вугілля. Питання вимагає рішення до початку опалювального сезону.
Ознайомлення приміщенням школи, де активно тривають косметичні ремонти силами працівників закладу, показала ще одну потребу – заміну кількох вікон, придбання комп’ютера та мультимедійного проектора. Головною причиною для оперативного рішення проблемних питань ЗОШ є наявність учнівського контингенту, який налічує більше 130 школярів.
Про вікна та двері йшла мова і в місцевому ДНЗ «Сонечко», де також триває ремонт для покращення умов перебування 35 вихованців. За сприяння районної ради дитячий заклад увійшов в мікропрограму ООН, за допомогою якого плануються виконати утеплення фасаду будинку та реконструкція системи опалення.
Завдяки співпраці з місцевим інвестором ТОВ «Волочиськ-Агро, районною владою, спонсорами та меценатами соціальній сфері села вдається уникати деяких негараздів із утриманням приміщень. Та, на жаль, відкритим залишається питання перекриття даху школи, що потребує чималих коштів.
Відзначено також роботу сільської бібліотеки та Будинку культури.
А ось основним болючим питанням для громади Красноставської сільської ради, до 30 представників якої завітали на виїзний прийом, стала територіальна реформа. Про об’єднання громад, його умови та наслідки для пересічних громадян, страхи та підозри людей в умовах не одностайності думок – усе це  та багато іншого керівництву районної ради довелося спростовувати і роз’яснювати в ході жвавої дискусії.
Крім того, порушувалися питання співпраці з місцевим інвестором, в ролі якого виступає також ТОВ «Волочиськ-Агро , подальшої долі майнових паїв, водонапірної башти, благоустрою місцевого кладовища, оренди водних об’єктів та багато інших.
Вкрай болючим стало звернення матері, син якої нещодавно вирушив у зону ведення антитерористичної операції. Стосувалося воно придбання для українського солдата з Красноставців каски, бронежилета та інших необхідних речей. Вирішити це питання Ігор Забіяка закликав спільно громадою.
А ще голова районної ради нагадав присутнім про чергову поїздку чемеровецьких волонтерів на східні рубежі нашої держави, метою якої є доставка продуктів харчування, провізії бійцям України. До збору коштів, їжі можуть долучитися всі бажаючі. Наша підтримка потрібна нашим захисникам.
Підсумком прийому громадян у Красноставцях стала пропозиція очільника районної ради найближчим часом провести схід села, де в діалозі з представниками інвестора знайти вигідний для громади компроміс у подальшій співпраці, вирішити актуальні питання повсякденного життя красноставчан.