Попередження винекнення небезпечної поведінки в природних екосистемах

            
 13-15 червня рятувальники Хмельниччини провели профілактичні рейди в лісопаркових зонах та на водоймах області, де масово відпочивають мешканці та гості краю. Головною метою таких заходів є попередження випадків виникнення пожеж у природних екосистемах та загибелі людей на водних об'єктах, де з початку поточного року вже загинуло 20 осіб.
 
Два прикрі випадки сталися минулої доби. Так, 15 червня о 09:45 на пункт зв'язку 21-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка надійшла інформація від чергового райвідділу міліції про те, що в ставку с. Пиляї знаходиться тіло чоловіка. Працівники ДСНС за допомогою рятувального човна «БАРК» дістали тіло з водойми. Того ж дня, о 17:45 рятувальників Чемеровеччини сповістили про те, що в с. Боднарівка в річці Збруч виявлено тіло хлопця 2001 р.н. З води тіло підняли водолази Гусятинської рятувально-водолазної станції Тернопільської області та направили до Кам'янець-Подільського судмедексперта.
 
Тож, під час відпрацювань рятувальники, працівники лісового господарства та міліції провели роз'яснювальну роботу серед громадян та нагадали, що під час літньої спеки потрібно особливу увагу зосереджувати на недопущенні порушення вимог пожежної безпеки в лісах, а в місцях масового відпочинку на водних об'єктах забороняється запливати за межу купання на акваторії, яку огороджено буями, підпливати до моторних суден, вітрильників, веслових човнів та інших плавзасобів. Крім того, рятувальники попередили про заборону купатися в нетверезому стані. З дорослими громадянами були проведені окремі інструктажі стосовно нагляду за поведінкою дітей. Всім відпочиваючим було вручено листівки та пам'ятки попереджувального характеру.