25 річниця утворення районної ради ветеранів війни та праці

 23 лютого 2012 року на Чемеровеччині відзначали одразу дві урочисті події: День захисника Вітчизни та 25-у річницю створення районної організації ветеранів України і районного хору ветеранів війни та праці. Органи виконавчої влади і місцевого самоврядування краю доклали значних зусиль аби свято відбулося на високому організаційному рівні. Розпочалися урочистості у районному Будинку культури. Участь у зібранні взяли представники керівництва району, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, первинних ветеранських організацій та ЗМІ, сільські/селищні голови, учнівська та студентська молодь, пересічні громадяни. 
      Заступник голови районної ради Василь Петрович Мамчура привітав присутніх із загальнодержавним святом та річницею утворення ветеранської організації, а також пообіцяв оточити увагою і піклуванням ветеранів та учасників бойових дій краю і повсякчас допомагати ветеранській організації вирішувати нагальні проблеми сьогодення.
У розпал святкування Чемеровеччину відвідав заступник голови ОДА Леонід Гураль. Під час своєї промови Леонід Андрійович передав цінний подарунок, найкращі побажання від голови облдержадміністрації Василя Ядухи та від себе особисто великому колективу районної ветеранської організації, хору «Чебреці» і усім чоловікам краю. Свої поздоровлення з нагоди знаменної дати виголосили й інші учасники свята. Офіційна частина продовжилася врученням грамот, цінних подарунків, живих квітів та матеріальної винагороди «правофланговим» районної організації ветеранів України.  
       Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять померлих земляків та воїнів - визволителів, які спочивають вічним сном на Чемеровецькій землі. Після завершення концертної програми, організованої силами аматорів місцевої сцени, присутні вийшли на центральну площу смт.Чемерівці. Вишикувавшись у колону, попереду якої державний прапор і прапор Перемоги у ВВв, під супровід духового оркестру демонстранти вирушили до парку Слави. Тут до меморіалу загиблих та до підніжжя «вічного вогню» було покладено корзини квітів.