21 січня - участь заступника голови районної ради у нараді

 
    Очільник органу виконавчої влади району Сергій Романчук провів планову нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих держустанов Чемеровеччини.В засіданні взяли участь: заступник голови районної ради Мамчура Василь Петрович та інші керівники.Було розглянуто 4 питання.                                               
     Про залучення позабюджетних коштів і матеріально-технічної допомоги у 2012 році та подальше їх оприбуткування інформували, відповідно,  начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Світлана Павлишина, головний лікар району Іван Лаврент'єв  та начальник відділу культури Світлана Ромах. Під час своїх виступів доповідачі називали конкретні цифри і факти, котрі є яскравим свідченням того, що за звітний період було освоєно чималі суми грошей, які надали  меценати і спонсори.
    Із роботою фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ознайомив присутніх провідний спеціаліст вищеназваної установи Вадим Лаврент'єв. Спочатку виступаючий прозвітував про виконане у 2012 році, а дещо згодом  поділився із учасниками наради завданнями, які заплановано реалізувати фондом найближчим часом.   
   Директор  виробничо - комерційного центру по наданню побутових послуг Володимир Процуха ознайомив присутніх із здобутками і проблемами  підпорядкованої організації. А ще він озвучив пропозиції котрі, за його словами, сприятимуть удосконаленню діяльності ВКЦ.
    На зібранні також заслухано інформацію про роботу виконкому Чорнянської сільської ради з питань розвитку підвідомчої території. По ній звітував Чорнянський сільський голова Сергій Добер.