Визначили напрямки подальшої діяльності

   

 18.05.15р.Голова районної ради Ігор Забіяка взяв участь у  апаратній нараді, яку сьогодні провів голова районної державної адміністрації Олег Батюк.
   Про підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2015 року розповіла в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Безверхня. Ольга Олександрівна повідомила про підготовку відповідних закладів до прийому дітей з усіх куточків Чемеровеччини, проінформувала про фінансування оздоровчої кампанії та назвала проблеми, які можуть виникнути під час неї. Також вона зробила акцент на дотриманні норм чинного законодавства щодо забезпечення санітарного благополуччя та безпеки життєдіяльності у процесі проведення літньої оздоровчої кампанії. Свої доповнення по цьому питанню озвучили начальник служби у справах дітей РДА Валентина Повар та директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лідія Яцковська.
   Із інформацією про проведення атестації аматорських художніх колективів району щодо підтвердження звання «народний» та «зразковий» виступила начальник відділу культури РДА Світлана Ромах. Світлана Адамівна у ході своєї доповіді відмітила, що під час вищеназваної атестації, яка відбулася минулого четверга, звання «народний і «зразковий»  підтвердили  всі без виключення 16 колективів краю. Також вона розказала про недоліки, на які було вказано комісією із м.Хмельницького.
  Два наступних питання - про забезпечення громадян лікарськими засобами на периферії, про оптимізацію структури апарату районної державної адміністрації озвучили головний лікар Центру первинної медико - санітарної допомоги Юрій Гречанюк та завідувач сектору кадрової роботи апарату РДА Наталя Фуртель