В Чемерівцях призначено І заступника голови РДА

              

Голова РДА Батюк представив колективу райдержадміністрації та керівникам підприємств, установ і організацій Чемеровеччини свого нового помічника. Відтепер обов'язки першого заступника голови райдержадміністрації виконуватиме Едуард Шляков. Голова районної ради Ігор Забіяка привітав Едуарда Леонідовича із призначенням на посаду.
   Враховуючи щирий патріотизм, Олег Богданович зауважив, що, покладає на Едуарда Леонідовича великі надії та вірить у плідну співпрацю, плодами якої будуть гарні справи та покращення життя жителів нашого району.
 

Біографічна довідка
 

   Шляков Едуард Леонідович народився 10 листопада 1962 року. У 1989 році закінчив Вищу інженерну пожежно - технічну школу МВС СРСР за спеціальністю інженер протипожежної техніки і безпеки. З 1979 по 1990 рік працював в органах внутрішніх справ. З 1991 по 2002 рік обіймав керівні посади у різних підприємствах м. Києва. Протягом 2005 - 2012 років працював заступником редактора районної газети «Нове життя», директором ПП «Край-інфо» та начальником служби охорони солодового заводу ПАТ «Оболонь». У 2014 році - брав участь у бойових діях у складі добровольчого батальйону