Відбулась нарада із керівниками організацій, установ та підприємств

     

12.05.15р.  Голова районної ради Ігор Забіяка взяв участь нараді із керівниками структурних підрозділів РДА, організацій і установ, що функціонують у смт Чемерівці. Вів засідання голова райдержадміністрації Олег Батюк . 
    Про фінансову децентралізацію у рамках Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» розповів начальник управління фінансів районної державної адміністрації Тарас Довгошия. Тарас Іванович озвучив інформацію щодо виконання сільськими радами району місцевих бюджетів та зробив наголос на тому, що останні матимуть додаткові фінансові можливості після проведення майбутньої реформи. Зокрема, об'єднані територіальні громади прирівнюються і наділяються усіма правами, які мають міста обласного значення, тобто це отримання ПДФО, можливість отримання базової дотації, прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом в отриманні освітньої, медичної субвенції та субвенції на робітничі кадри. Також за словами виступаючого для тих громад, які об'єднаються, з Державного фонду регіонального розвитку передбачена фінансова допомога на розвиток інфраструктури тощо. Присутні обговорювали питання послідовності дій у справі об'єднання територіальних громад та заслухали думки і пропозиції керівників галузей освіти, культури і медицини Чемеровеччини.  
    У питаннях різне було проінформовано про здійснення весняно - польової кампанії та створення пожежних команд у населених пунктах краю. 
   Підсумком зібрання стали наданні відповідні доручення голови РДА керівникам районних організацій і установ.