День пам'яті та примирення

    

             

             

    

8 травня 2015 року, через 70 років після завершення Другої світової війни і Перемоги над нацизмом у Європі, українці вперше відзначають День пам'яті та примирення. Урочистий концерт з цієї нагоди, участь в якому взяло керівництво району, ветерани війни, представники установ, організацій та підприємств, громадськість селища, учнівська і студентська молодь,  відбувся у  районному будинку культури.

    Голова районної ради Ігор в ході свого виступу відмітив значення українських солдат у Перемозі над фашизмом та подвиг українського нараду під час Другої світової війни.Також побажав  ветеранам війни та усім чемерівчанам миру,здоровя, добробуту і благополуччя та привітав із святом Перемоги. 
     Аматори сцени РБК виконували пісні на військово - патріотичного спрямування та демонстрували театральні номери про події воєнного лихоліття, які старалися передати  з надзвичайною повнотою та щирістю. 
     Присутня у залі аудиторія пройнялася духом того часу та ще раз пересвідчилася у важливості історичних подій, які відбулися 8 і 9 травня 1945 року.