На Чемеровеччині проходять заходи з нагоди Дня Перемоги

      

     

     

07.05.15р.  Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 років, яка торкнулася чи не найбільше нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення, українці ніколи не забудуть про героїчні сторінки історії, про ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за мирне майбутнє нащадків, за наше право на життя.
    Напередодні відзначення Дня пам'яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організував та провів тематичний концерт. На заході, який проводився у актовому залі РБК були присутні діти війни, голови первинних ветеранських організацій, сільські, селищні голови Чемеровеччини, депутати районної  ради, голова районної ради Ігор Забіяка та голова райдержадміністрації Олег Батюк .
   «Світла пам'ять про всіх полеглих у кровопролитних битвах, загиблих у підпіллі, на окупованій території та на чужині - у концтаборах і на каторжних роботах завжди житиме в наших серцях. Ми низько вклоняємось та висловлюємо щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг», - говорили під час виступів і спогадів про роки війни вихованці загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровеччини. У їхньому виконанні також прозвучали пісні на військову і патріотичну тематику тощо. Також головою районної ради Ігорем Івановичем разом з керівництвом Хмельницької військової частини спеціального призначення був організований  святковий обід після концертної програми.
Солдатська каша, хліб та солодкий чай – це обід рядового солдата. Сьогодні цю страву міг скуштувати кожен. На центральній площі безкоштовно роздавали цю смакоту. Нагодували не малу кількість людей. Порівняти із фронтовою – взялися ветерани війни, депутати районної ради, школярі та усі бажаючі. Особливо смакує каша дітям.