16 січня - збір лідерів учнівського саммоврядування

                

   Сьогодні  у  районному Будинку школярів відбувся звітний збір лідерів учнівського самоврядування, у якому взяв участь 21 вихованець загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровеччини.
   Перед учасниками зібрання виступила координатор діяльності учнівського самоврядування району Оксана Чайковська.  У своїй промові Оксана Миколаївна зазначила, що універсальним механізмом, який допомагає молоді оволодіти необхідними для неї моделями соціального співіснування, навичками суспільної поведінки, набуття необхідних умінь для успішного життєствердження,   є  учнівське самоврядування. Також вона відмітила, що за період свого існування Чемеровецька районна рада старшокласників проводила як традиційні лідерські заходи, так і започатковані нові проекти.
   Під час зборів актив районної ради старшокласників прозвітував про проведену минулорічну роботу та вніс пропозиції щодо активізації і вдосконалення діяльності районної ради старшокласників у 2013 році.
   На завершення засідання присутніх було ознайомлено із проектами з досвіду роботи шкільних рад, а також проведено для них тренінг під назвою: «Молодь - за толерантність».