9 січня - участь в нараді з головами та секретарями сільських, селищних рад

                                        

  За участі першого заступника голови РДА Володимира Думанського, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець та заступника голови районної ради Василя Мамчури відбулася планова нарада з головами та секретарями сільських/селищних рад. Сьогодні увазі присутніх представників органів місцевого самоврядування краю було запропоновано розглянути 10 актуальних питань, які відіграють неабияку роль у їхній повсякденній роботі.
  З інформаціями   про початок бюджетного року, зміни в законодавстві щодо соціального захисту населення, зміни які сталися в земельному законодавстві, проведення співбесід з інвесторами та керівниками сільськогосподарських підприємств за участю сільських/селищних голів щодо підсумків господарської діяльності за 2012 рік та перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва на 2013 рік виступили,  відповідно, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тарас Довгошия,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Зьорко,  в.о. начальника Відділу Держземагентства в районі Анатолій Мукосій, заступник начальника управління агропромислового розвтиитку РДА Юрій Гнатовський.
   Також на семінарському занятті сільські/селищні голови та секретарі довідалися від:  начальника  архівного відділу райдержадміністрації Оксани Вінярської -  про вимоги щодо
ведення діловодства та архівної справи;   начальника  районного управління юстиції Лариси Пархоменко - про стан підготовки виконавчих комітетів сільських/селищних рад району до ведення Реєстру актів цивільного стану громадян;  в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлани Яворини - про здійснення державної реєстрації актів цивільного стану протягом 2012 року; інспектора  по зв'язках з громадськістю та громадськими формуваннями РВ УМВСУ у Хмельницькій області Ольги Нирко - про створення громадських формувань на території району;  головного  спеціаліста з питань цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації Анатолія Павліковського - про заходи з цивільного захисту населення в 2013 році; районного військового комісара Павла Джигуна - про порядок роботи пунктів збору сільських/селищних рад.
   Кожен з них висвітлював свої питання та наголошував на значенні останніх для органів місцевого самоврядування, які є безпосередніми виконавцями тих настанов і пропозицій, що прозвучали сьогодні на зібранні. 
   Виступаючі  окрім того відповіли на численні запитання присутніх, які виникали у процесі обговорення їхніх повідомлень.