Тепер отримати субсидії буде простіше

 
 
 
 
 
 
 
 
           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     Тепер отримати субсидії буде простіше. Із медичними працівниками району відбулась нарада з питань нових механізмів та можливостей надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, відповідно до постанови Кабміну від 28 лютого 2015 року «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій». Підняття тарифів на енергоносії не може не відобразитись на житті пересічних українців. Тому в державі розробили відповідний механізм компенсації для тієї категорії населення, яка отримує менше доходів, аніж передбачено законодавством.
     Перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Шмигельська, яка інформувала присутніх з цього приводу зазначила, що механізм надання субсидії значно спрощений як був запропонований із самого початку, у попередні роки. Треба буде усього заповнити 2 документа. Призначення субсидій відбуватиметься на підставі заяви та декларації про доходи за рік. Отже зараз запроваджується принцип запровадження субсидії на підставі задекларованих даних заявником.
    Наталя Вікторівна розповіла, що субсидія призначається одному з членів домогосподарства, який зареєстрований в житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальний послуг. Право на отримання субсидій мають домогосподарства у яких витрати на оплату послуг ЖКГ перевищують розмір обов'язкового платежу. Проте за її словами при оформленні відповідних документів потрібно бути максимально уважними, аби потім не сплачувати штрафні санкції державі.
    Також виступаюча надала учасникам зібрання роз'яснення із питань, які їх цікавили.