Благодійна організація "Карітас" привезли в Чемерівці гуманітарну допомогу

Директор благодійної організації «Карітас» у Голандії Ян Пілкес разом з своїми помічниками привезли у Чемерівці гуманітарну допомогу. Запросив гостей до нашого району о. Василь Демчишин, священик УГКЦ, голова благодійного фонду смт Чемерівці, який співпрацює із винуватцями зустрічі біля 2 років.
  Ян Пілкес займається благодійництвом вже 25 років. Спочатку доставляв гуманітарку до Польщі, з 1991 року - в Україну. Вантажі привозять досить різні, у більшості випадків для медичних і навчальних закладів. Це - і медичне і шкільне приладдя, меблі, іграшки та багато іншого. Саме такий вантаж, а також допомогу для воїнів АТО привезли цього разу в Чемерівці. 
    У ході зустрічі, Олександр Стахурський відмітив, що місцева влада повинна сприяти налагодженню тісної співпраці з нідерландськими благодійниками для зміцнення матеріально-технічної бази медицини и освіти району. 
   На завершення зібрання керівництво району та очільники галузей освіти і медицини Чемеровеччини обмінялися думками із іноземцями щодо переліку необхідної гуманітарної допомоги тощо.