Проведено нараду для сільських, селищних голів та секретарів

 

01.04.15р. Голова районної ради Ігор Забіяка взяв участь у засіданні  наради для сільських/селищних голів та секретарів виконкомів місцевих рад, яке вів голова райдержадміністрації Олександр Стахурський. Розглянуто ряд важливих питань. 
    Першим перед присутніми виступив заступник голови районної державної адміністрації Броніслав Вишневський. Він повідомив  про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля».
      Інформацію щодо організації громадських робіт в районі озвучила заступник директора районного центру зайнятості Ірина Бортняк.
     Інше питання - про стан виконання бюджетів за І квартал 2015 року, резерви їх наповнення - висвітлив у своїй доповіді начальник управління фінансів Тарас Довгошия. 
    Про залучення додаткових коштів щодо плати за землю по земельних ділянках, виданих для ведення особисто-селянського господарства повідав головний державний ревізор - інспектор сектору доходів і зборів фізичних осіб Чемеровецького відділення Городоцької ОДПІ Віктор Король.  
     Начальник відділу Держземагенства у Чемеровецькому районі Денис Назарук розповів про вжиття заходів щодо посвідчення факту використання земель, які використовуються без правовстановлюючих документів, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Чемеровецькому районі Алла Олійник ознайомила із змінами у пенсійному законодавстві з 1 квітня 2015 року, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Прубняк проінформувала про проведення анкетування  в рамках Закон України  «Про добровільне об'єднання територіальних громад». 
    Також у процесі наради були розглянуті питання про забезпечення пожежної безпеки на підвідомчих територіях району та роботу Чемеровецького районного Центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів.