Новини територіальних громад

              
01.03.15р.   Під пильною увагою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні перебувати питання наведення благоустрою на підвідомчих територіях. Адже реалізація відповідних заходів сприятиме покращенню стану навколишнього середовища  та  здоров'я пересічних громадян.
   Принагідно відзначити, що й погодні умови сприяють виконанню поставлених завдань. Переймаються зазначеними проблемами працівники виконавчого комітету та депутати Кугаєвецької сільської ради. На чолі із керівником територіальної громади - Олександром Собаньом, вони разом із іншими  односельцями беруть участь  у заходах з санітарної очистки рідного села. 
    Спільними зусиллями зроблено чимало: прибрано території від сміття і листя обабіч від центральної дороги, біля об'єктів соціально - культурної сфери, наведено порядок біля місцевої церкви та школи тощо. За їхньої ініціативи розпочалися роботи по облаштуванню прилеглої території до кладовища.  Звичайно, що це лише невелика частка з того, що заплановано втілити у життя. Головне ж, як стверджують самі кугаївчани, аби така праця приносила задоволення та відчуття радості від гарно виконаної доброї справи.