27 грудня - участь у засіданні колегії РДА

          

   Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Думанського і за участі голови районної ради Володимира Свіжого, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець, директора солодового заводу ПАТ «Оболонь» Михайла Загородного відбулося розширене засідання колегії РДА, на якому було розглянуто 4 питання.
    Проект Програми соціально - економічного розвитку Чемеровецького району на 2013 рік  представила начальник управління економіки районної державної адміністрації Тетяна Прубняк. Тетяна Василівна озвучила основні пункти вищеназваного документу та пріоритетні напрямки, за якими працюватимуть органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також підприємства, установи і організації Чемеровеччини різної форми власності. Втілення у життя  усіх завдань, передбачених Програмою,  сприятиме значному підвищенню соціально-економічних показників та добробуту пересічних громадян району.
      Друге питання -    про стан здійснення відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконкомами селищних та сільських рад району делегованих повноважень у сфері освіти інформувала начальник районного відділу освіти РДА Світлана Павлишина. У своєму виступі вона оприлюднила результати перевірки, яка   проводилася протягом 2012 року на території сіл району.
      Окрім того Світлана Андріївна назвала проблеми, які потрібно буде вирішувати у новому році. Серед них:  газифікувати ДНЗ сіл Біла та Івахнівці; відремонтувати покрівлі Гусятинського, Демковецького, Степанівського, огорожу Степанівського дитячих закладів; облаштувати ігрові майданчики у Чемеровецькому, Закупненському, Летавському, Вишнівчицькому дитсадках тощо.
   На завершення засідання присутні також заслухали інформацію завідувача сектору контролю апарату Ігоря Повара про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району протягом ІV кварталу та заходи щодо її зміцнення і затвердили план роботи райдержадміністрації на І-й квартал 2013 року.