15 лютого - День вшанування учасників бойових дій

 15 лютого по всій Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Не став виключенням і поточний рік. На Чемеровеччині, де проживає 159 воїнів - інтернаціоналістів, до визначної дати завжди готуються ретельно і виважено. Насамперед, особлива увага органів виконавчої влади і місцевого самоврядування зосереджена на питаннях соціального захисту цих верств населення. Серед інших кроків - проведення мітингів - реквіємів, різноманітних заходів у закладах освіти та культури району тощо. У райцентрі відповідні урочистості розпочалися у Будинку культури. Там за участі аматорів місцевої сцени було підготовлено цікавий, тематичний концерт. У паузах між естрадними номерами перед присутніми із словами - вітаннями виступали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський, заступник голови районної ради Василь Мамчура, голова районної ради ветеранів Афганістану Олександр Джигун, керуючий Чемеровецьким відділком агрохолдингу ВІТАГРО ПП «Аграрна компанія - 2004» Анатолій Степчук.
        Свої побажання здоров'я, щастя, добробуту і благополуччя ветеранам воєн, а також їхнім рідним та близьким виголисили й інші промовці.
Найбільш активним воїнам - інтернаціоналістам, які беруть участь у розбудові краю, сприяють досягненню порозуміння і єдності у суспільстві, було вручено почесні грамотами та адресну матеріальну допомогу від районної державної адміністрації та районної ради. Відзнаки отримали Михайло Ліщинський, Михайло Радюк, Дмитро Цьомко, Василь Лебідь, Віталій Сабодаш.
             Присутні також вшанували світлу пам'ять загиблих і померлих земляків хвилиною мовчання. Після завершення офіційної частини учасники зібрання вишикувалися на центральній площі селища та урочистим маршем вирушили до пам'ятника «Скорботної матері», який розташований у парку Слави смт.Чемерівці. До підніжжя монументу було покладено вінки квітів.
           Цього ж дня за сприяння Чемеровецької райдержадміністрації та районної ради було відвідано могили і сім'ї загиблих та померлих у мирний час воїнів - інтернаціоналістів. Шести з них надано матеріальну допомогу в сумі по 1000 грн., шістнадцятьом - по 200 грн.