26 грудня - участь у селекторній нараді

                         

   Саме на цьому питанні акцентував увагу  присутніх під час селекторної  наради з питань безперебійного функціонування населених пунктів краю губернатор Хмельницької області Василь Ядуха. Василь Степанович  зажадав від кожного керівника районів і міст не тільки максимальної віддачі у подоланні проблем, які виникли через складні погодні умови, а й особистої ініціативи щодо їх розв'язання.
  
     Перший заступник голови РДА Володимир Думанський разом із головою районної ради Володимиром Свіжим взяли участь селекторній нараді.   Члени  оперативних робочих груп у студіях доповідали голові облдержадміністрації про кількість спеціальної техніки, яку надавали організації та дорожні служби для ліквідації снігових заторів на зимових автошляхах, про запас паливно - мастильних матеріалів та про прорахунки, які потрібно ліквідовувати  якнайшвидше.
    Уважно вислухавши кожного очільник виконавчої влади області зобов'язав окремих посадовців терміново виправити наявні недоробки та прозвітувати про їх виконання йому особисто.