Представили нового начальника Управління МВСУ в Хмельницькій області

 
                       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Управління МВС України в Хмельницькій області згідно наказу Міністра внутрішніх справ від 17 березня 2015 року очолив полковник міліції Микола Семенишин. Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний привітав новопризначеного керівника. 
До цього правоохоронець керував обласним управлінням міліції в Івано-Франківську.
 
 
БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА
Микола Олександрович Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Закінчив Подільський державний аграрно-технічний університет, а згодом  Національну академію внутрішніх справ України. Кандидат юридичних наук.
Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам'янець-Подільському Хмельницької області. 
У 2011 році підполковник міліції Семенишин Микола Олександрович був звільнений з органів внутрішніх справ в запас Збройних сил.
З 2009 по 2011 роки здійснював викладацьку діяльність у вузах України.
В 2011 році  заступник голови правління КП «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» м. Київ, а в 2012 році  директор цього ж підприємства.
У липні 2014 року повернувся на службу до органів внутрішніх справ та обійняв посаду начальника Управління УМВС України в Івано-Франківській області.
17 березня 2015 року наказом Міністра внутрішніх справ України призначений начальником Управління МВС України в Хмельницькій області.
 
За матеріалами СЗГ УМВС України
в Хмельницькі області