Розглянуто актуальні питання сьогодення

             

 16.03.2015р. Заступник голови районної ради Василь Мамчура взяв участь в апаратній нараді з начальниками структурних підрозділів, управлінь, відділів РДА та керівниками окремих установ району . Відкриваючи зібрання Олександр Станіславович озвучив інформацію про участь делегації Чемеровеччини у практичному семінарі з питань децентралізації органів влади в Україні, який відбувся минулої п'ятниці у м. Дунаївці. Очільник краю розповів про окремі моменти реформування територіальних громад у районах області та повідомив про порядок  проведення децентралізації відповідно до термінів, які були названі на вищеназваному семінарському зайняті.
   Обговоривши проблеми децентралізації присутні перейшли до робочих питань у різних галузях господарювання району. Зокрема, увагу учасників зібрання було звернено увагу на питаннях проведення нормативно - грошової оцінки землі, здійснення флюорографічного обстеження населення, зниження середнього рівня зарплати, підготовки до проведення колегії відділу освіти, молоді та спорту РДА, організації тимчасових громадських робіт, пенсійного забезпечення тощо. Також були заслухані інформації стосовно проведення посівної кампанії у районі та перевірки комп'ютерних програм, що використовуються у державних органах влади.
   За підсумками апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані доручення голови районної державної адміністрації відповідним структурним підрозділам, управлінням, відділам РДА.