9 сесія районної ради

   У районному будинку культури 3 лютого відбулася 9 сесія районної ради, у якій взяли участь :Гураль Леонід Андрійович депутат Хмельницької обласної ради, Сергій Петрович Романчук голова районної державної адміністрації, 50 депутатів, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови територіальних громад Чемеровецького району. Вів засідання, як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Депутати розглядали 40 питаннь порядку денного: із них прийнято 7 цільових програм на наступний період роботи і 1 внесення змін до програми,  вислухали 10 звітів про виконання програм за попередні роки, а також вислухали інші організаційно-господарські питання.

       По перших 2-х питаннях щодо виконання районного бюджетуза 2011 рік та внесення змін до районного бюджету на 2012 рік виступив Довгошия Т.І.Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чемеровецького району за 2011 рік прозвітувала Прубняк Т.В. начальник управління економіки РДА  та намітила плани розвитку нашого району на 2012 рік.

        Володимир Антонович ознайомив присутніх із розпорядженнями, які прийняті міжсесійний період та цілим рядом інших питань порядку денного,  які депутати грунтовного обговорилили та  проголосували "За" після внесення змін і доповнень.