18 листопада - День працівників сільського господарства

         Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства традиційно проходили у будинку культури смт Чемерівці напередодні свята 17 листопада. Представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів сільськогосподарських підприємств, територіальних громад краю, депутатського  корпусу, громадськості тощо, завітали на це свято.
         Розділити спільну радість та привітати трудівників полів і ферм  району з визначною датою приїхав також заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль.Звертаючись до присутніх посадовець наголошував на винятковій ролі агропромислового комплексу у розбудові і відродженні Хмельниччини.
        Про  частку надходження до районного бюджету, яка надає сільськогосподарська галузь на Чемеровеччині  та проблеми сільгоспвиробників  розповів у своїй промові  голова Чемеровецької районної ради Володимир Свіжий.
        До привітань попередників приєдналися також  голова районної райдержадміністрації Сергій Романчук, заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку ОДА Іван Одземко та начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Нагородний.
       Окрім поздоровлень кращі з кращих отримали з рук керівництва області і району Почесні грамоти, цінні подарунки та грошову винагороду Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласної державної адміністрації і обласної ради, Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та Головного управління і обкому профспілки працівників АПК, районної державної адміністрації і районної ради.
       Всього ж цього дня  було відзначено  90 аграріїв Чемеровеччини.Гарним подарунком для працівників сільського господарства став і чудовий концерт,  підготовлений спільними зусиллями аматорів місцевої сцени та гостей заходу - українського державного академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».