Привітання голови районної ради із Новим 2015 роком l

Шановні жителі Чемеровецького району ! Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2015-им роком та Різдвом Христовим!

Ще ніколи у новітній історії України не було більш складного та драматичного року, ніж 2014-ий. Тож бажаю вам залишити у році, що минає, всі негаразди, проблеми, гіркоту втрат та нездійснених сподівань. Разом з тим, варто зазначити, що цей рік відкрив у нас нові сили та відродив патріотичні почуття, згуртував, дав можливість вистояти і об’єднатися задля майбутнього України.

У році прийдешньому кожного з нас, усіх співвітчизників чекають непрості завдання і найголовніші з них – збереження цілісності нашої держави та повернення миру в рідний Український дім. Окрім того, необхідно зробити масштабний прорив у реформуванні не лише основних сфер життєдіяльності суспільства, а й у свідомості людей. Це головний пріоритет року, реалізація якого потребує нових, сучасних, європейських підходів.

Зустрічаючи Новий рік, бажаю вам миру, добробуту, віри в себе та процвітання нашої країни. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу.

Нехай Різдвяні свята принесуть вашим родинам Господнє благословення, а сяйво різдвяної ялинки зігріє ваші стомлені від неспокою серця. Нехай у ваших оселях назавжди запанують достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Христос народився!

Славімо Його!

З повагою та найщирішими побажаннями,
голова Чемеровецько
ї районної ради Ігор Забіяка