Відбулось пленарне засідання 24 позачергової сесії райради

   

     

     

29.12.14р. В актовому залі центру культури, дозвілля і мистецтв смт Чемерівці голова районної ради Ігор Забіяка провів пленарне засідання 24 позачергової сесії районної ради. Перш ніж перейти до розгляду питань пленарного засідання голова районної ради розповів про приємну звістку щодо звільнення з полону депутата районної  ради  Едуарда  Шлякова . Голова Чемеровецької районної виборчої комісії Олексій Марків проінформував присутніх про заміщення депутата районної ради.

    Крім депутатів районної ради, також на пленарне засідання запрошувались: депутати Хмельницької обласної ради від Чемеровецького району,  керівники районних організацій , установ, підприємств та сільські і селищні голови. В основному усі запрошені були присутні. 

   До порядку денного засідання сесії  попередньо було включено 6  питань.

Про зміни в складі постійної комісії Чемеровецької районної ради розповів начальник  відділу правового аналізу районної ради Володимир  Кропельницький. Про  програму надання фінансової підтримки гемодіалізних хворих та хворих із трансплантованою ниркою Чемеровецького району на 2015-2016 роки   слово надавалося головному лікарю Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги Юрію Гречанюку . Далі про звільнення Домніча Василя Васильовича з посади директора Чемеровецької  районної друкарні доповів начальник  відділу Чемеровецької районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об’єктами  спільної власності територіальних громад району Петро Кравцов. Також депутати райради розглянули  питання щодо затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок та  про передачу автобуса.

    Після активного обговорення та внесення змін і доповнень по усіх питання порядку денного були прийняті відповідні рішення. На закінчення засідання депутатів районної ради привітали з Новим роком та заколядували.