16 листопада відбулась 12 сесія районної ради.

         

      16 листопада о 10.00 годині розпочалось засідання чергової 12 сесії районної ради в роботі, якої взяли участь  56 депутатів. Вів засідання як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. На сесію запрошувались заступники голови РДА, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ та організацій.

       Орган розглянув 40 питань. Серед головних: про заміщення депутата районної ради; про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року; про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік; про внесення змін до структури ЦРЛ; про створення пункту екстреної (швидкої) медичної допомоги в с.Черче; про створення Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги тощо.
       На засіданні прийнято програми «Розвитку музейної справи Чемеровецького району на 2013-2015 роки» і «Забезпечення житлом працівників прокуратури Чемеровецького району на 2013 рік» та заслухано виступи керівників про внесення змін до двох інших районних програм - «Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Чемеровецькому районі на 2011-2015 роки», «Розвитку освіти Чемеровеччини на 2011-2015 роки».
     
Бортняк В.П. спеціаліст відділу землеустрою,моніторингу, охорони та ринку земель дав відповіді всім присутнім по 7-и питаннях про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок різного призначення.Також на засіданні сесії прозвучали ціла низка інших фінансово-господарських питань, що стосуються життєдіяльності нашого району. Сесія одноголосно прийла рішення по 39-и  питаннях порядку денного із доповненнями та змінами.