4 листопада - День працівника соціальної сфери

 

  Чемеровеччина відзначила День працівника соціальної сфери 2 листопада, у зв'язку з тим, що визначна подія  припадає на вихідний день.
   У районному Будинку культури, де й проходило свято,  винуватців урочистостей привітали голова райдержадміністрації Сергій Романчук та заступник голови районної ради Василь Мамчура. У своїй промові керівник виконавчої влади краю  зазначив: "…У нашій державі роль працівників соціальної сфери неухильно зростає. Саме тому таке велике значення для суспільства мають ваш професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов'язку, доброта, щедрість душі, здатність співчувати кожному, хто цього потребує, розуміння відповідальності за результати дорученої державою справи..."
     Заступник голови районної ради наголосив :" ... На завданнях, які стоять перед працівниками соціальної сфери району сьогодні. Вони вимагають подальшого вирішення проблем зайнятості населення і створення робочих місць. Вимагають завершення впровадження єдиної технології надання усіх видів державної допомоги і безготівкових пільг громадянам для забезпечення максимально спрощеного їх доступу до соціальних виплат, благ і послуг.
  Тисячі жителів Чемеровеччини можуть сьогодні з упевненістю заявити, що саме завдяки вашим зусиллям, ініціативі, а іноді й реформаторським здібностям, вони мають можливість відповідно  до законів України, указів Президента, постанов Кабінету Міністрів, інших законодавчих актів, користуватися правами, пільгами та отримувати повноцінний соціальний захист, який гарантує  наша держава…».
      Трохи згодом Сергій Петрович і Василь Петрович вручили 10 кращим працівникам соціальної сфери краю Почесні грамоти, подяки  та матеріальну винагороду від Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації та Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, районної державної адміністрації і районної ради. Ще 5 «правофлангових» спеціалістів цієї сфери отримали відповідні відзнаки від райкому профспілки працівників державних установ.  
   Концерт, підготовлений силами аматорських колективів Чемеровеччини,  завершив захід.