28 жовтня - День визволення України від німецько-фашистських загарбників

                            

     Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо чергову річницю визволення  України від німецько - фашистських загарбників. Ось і нині 26 жовтня напередодні цієї визначної події, на Чемеровеччині проведено цілу низку заходів, які спрямовані на поліпшення соціального захисту ветеранів ВВв, вдів, учасників бойових дій тощо. Принагідно відзначити, що саме ці категорії населення перебувають під постійною опікою органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю. Їхні проблеми останні стараються вирішувати у першу чергу, бо добре розуміють, що саме ці люди жертвували усім заради щасливого сьогодення нинішнього покоління українців.
    У райцентрі заходи відповідної спрямованості розпочалися о 9 годині ранку. Представники керівництва краю, підприємств, установ і організацій різної форми власності, учнівська та студентська молодь, пересічні громадяни тощо сформували колону та урочистим маршем вирушили до парку Слави смт Чемерівці.  
      Тут  учасники зібрання поклали квіти і вінки до меморіалу загиблих  та до Вічного вогню.
     Перед присутніми із вітальним словом виступив голова Чемеровецької РДА Сергій Романчук. У своїй промові керівник краю наголосив на значенні для нашого і інших народів Європи цієї вікопомної події та зауважив, що українські громадяни ось  уже 68 років живуть і трудяться під мирним, голубим небом.
      Володимир Свіжий наголосив на тому ,що сьогодні влада на всіх рівнях старається зробити якнайбільше добрих справ, котрі б змогли певним чином покращити  добробут, забезпечити гідну старість і можливість отримувати заслужені пільги учасники і ветерани Великої Вітчизняної війни. І ця робота продовжуватиметься й надалі.
     Перед присутніми також виголосив промову   голова районної організації ветеранів війни та праці Петро Мудрий.
     Учасники мітингу - реквієму  хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у тій найстрашнішій в історії людської цивілізації війні.