19 жовтня - відбулось засідання бюджетної комісії райради

      

      На засідання крім депутатів комісії запрошувались: заступник голови ради Мамчура В.П., начальник фінансового управління РДА Довгошия Т.І., начальник бюджетного та фінансового відділу райради Кравцов П.І., консультант бюджетного та фінансового відділу Войтов Ю.В.інші представники бюджетних організацій.В основному всі депутати комісії і запрошенні були присутні.Вів засідання голова комісії - Прусецький В.Г. В порядок денний включенно 2-а питання:

1.Про розгляд листа Чемеровецької РДА від 18.10.2012 року за №27/14-17-2826 "Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік".

2.Про надання погодження на затвердження робочого проекту підвідного газопроводу середнього тиску до будівлі Чемеровецької районної ради по вул. Центральній,28 в смт Чемерівці Хмельницької області з встановленням ШРП.

     По- першому питанню виступив Тарас Довгошия, який розповів про перерозподіл деяких видатків передбачених Міністерством фінансів на 2012 рік щодо дотації місцевим бюджетам на оплату праці працівникам бюджетних установ Чемеровецького району.

      По-другому питанню доповів присутнім Юрій Войтов про проведені роботи по виготовленню робочого проекту загальна вартість робіт, якого складає 190405 грн.Після внесених змін та доповнень  депутати проголосували по всіх питаннях одноголосно.Обидва питання будуть винесенні на чергову сесію райради для їх затвердження.