17 жовтня - відкриття відремонтованої дитячої консультації ЦРЛ

     

        Перебуваючи з робочим візитом на Чемеровеччині заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль взяв участь у заходах, що проводилися з нагоди відкриття при центральній районній лікарні  дитячої консультації. Ще кілька місяців тому приміщення останньої перебувало у досить таки неприглядному вигляді та потребувало капітального ремонту. Керівництво краю, занепокоєне такою проблемою, почало шукати вихід із ситуації, що склалася. Однак коштів у районному бюджеті, а це за приблизними підрахунками близько 0,5 мільйона гривнів, не вистачало.  Тоді й вирішили звернутися із проханням про допомогу  до земляка із Городоччини, мецената та голови правління ТОВ «Епіцентр К» Олександра Гереги. Олександр Володимирович відомий на теренах Хмельниччини, як людина конкретних справ, не відмовив. І ось нині в урочистій атмосфері, за присутності представників обласної і районної влади, медиків, громадськості та ЗМІ й було відкрито цей чудовий заклад. Почесну місію перерізання стрічки виконав спонсор разом із головним лікарем району Іваном Лаврентьєвим. А трохи згодом усі бажаючі мали змогу особисто переконатися у тому, що реконструйоване відділення дитячої консультації відповідає найкращим європейським зразкам.
      Вдосталь намилувавшись комфортабельними кімнатами, у яких буде приємно працювати не тільки медичному персоналу, а й перебувати під час прийому лікаря юним пацієнтам, учасники зібрання вирушили до залу засідань ЦРЛ. Перед присутніми виступив з промовою заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. Оратор, насамперед,  подякував спонсору за проведену велику роботу, а районній владі - за ініціативу та прагнення зробити чимало добрих справ для своїх громадян. Окрім того Леонід Андрійович розповів про  досягнення області  протягом двох останніх років. Зокрема,  увагу присутніх акцентовано на надбаннях у галузях сільськогосподарського виробництва, промисловості, економіці, відродженні об'єктів соціально - культурної сфери краю тощо. «Наше головне завдання - об'єднати зусилля влади та громадськості для подолання наявних перешкод сьогодення. Бо ж тільки завдяки високій самосвідомості українців, їхньому національному і регіональному патріотизму,  можна говорити про перспективи майбутнього держави в цілому», - підсумував посадовець.

    Перед аудиторією слухачів виступив також голова райдержадміністрації Сергій Романчук. Сергій Петрович відзначив: «Ми повинні і маємо рівнятися на кращих, а тому політика Президента України, уряду, обласної і районної влади саме й спрямована на виконання пріоритетних завдань у медичній і інших сферах.  За цих кілька років медики району отримали чималі суми коштів на покращення матеріально - технічного оснащення галузі. І натепер позитивні перетворення, які відбуваються на наших очах, вселяють надію, що з кожним роком ситуація лише покращуватиметься».
    Вітальне  слово виголосили також голова районної ради Володимир Свіжий та меценат, голова ТОВ «Епіцентр К» Олександр Герега.
   Підсумком робочого візиту заступника голови облдержадміністрації у районі стали його відвідини Свіршковецької сільської ради. Саме там знаходиться одна з кращих на Чемеровеччині лікарська амбулаторія сімейної медицини.  І саме сюди Леонід Андрійович передав цінний подарунок від держави - новенький автомобіль «Швидкої допомоги». Звертаючись до колективу медичного закладу поважний гість наголошував на тому,  що за сільською  медициною майбутнє держави: «Якісне медичне обслуговування  населення тісно пов'язане із матеріально - технічним оснащенням галузі.  Влада це добре розуміє і робить все для того, щоб  у наших містах, селах і селищах для лікарів і пацієнтів  були створені відповідні умови. Бо ж тільки здорова і сильна нація матиме змогу робудовувати свою рідну неньку - Україну».