7 жовтня - День працівників освіти

         

         Минулої суботи  у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди  Дня працівника освіти. На свято до винуватців урочистостей завітали представники керівництва органу виконавчої влади області і району - заступник голови ОДА Леонід Гураль та голова райдержадміністрації Сергій Романчук. Відкрив урочисту частину свята заступник голови ОДА Леонід Гураль. Він  висловив побажання освітянам району від голови облдержадміністрації Василя Ядухи та від себе особисто. У ході виступу Леонід Андрійович подякував педагогам за сумлінну працю в ім'я розбудови і становлення Хмельниччини, розповів про пріоритетні завдання чинної влади та пообіцяв й надалі докладати зусиль у відродженні і примноженні багатств своєї малої Батьківщини.
     Адресуючи щирі слова вдячності педагогічному колективу краю за сумлінну працю та високий професіоналізм у виховані і навчанні підростаючого покоління,  очільник району Сергій Романчук не обминув увагою людей, котрі допомагають долати труднощі сьогодення та активно підтримують освітянську, й інші сфери господарювання регіону. Окрім Станіслава Валеріановича Скубашевського,   теплі слова адресувалися губернатору Хмельницької області Василю Ядусі та його заступнику - Леоніду  Гуралю, який є корінним жителем Чемеровеччини.
     Володимир Свіжий подякував багаточисленому педагогічному колективу за їх потрібну для суспільства працю та побажав здоров'я, сімейного щастя, добробуту, достатку, успіхів на професійній ниві, всіляких гараздів.
     Не обійшлося й без відзнак. Грамот і подяк обласної державної адміністрації і обласної ради, районної державної адміністрації і районної ради, управління освіти і науки облдержадміністрації  та відділу освіти РДА удостоїлися 40 кращих представників вчительського колективу краю.
     Але на цьому урочиста частина свята не завершилась. Справжньою родзинкою заходу став концерт народної артистки України Валентини Степової, у приїзді якої посприяв меценат, голова правління ТОВ «Епіцентр К» Олександр Герега.