Відбулось засідання бюджетної комісії районної ради

       

    20 жовтня в кабінеті голови районної ради відбулося 44 засідання постійної комісії Чемеровецької районної ради з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики , розвитку підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. Вів засідання голова постійної комісії Віктор Прусецький, також в роботі взяли участь крім членів  постійних комісій : голова районної ради Ігор Забіяка, голова райдержадміністрації Олександр Стахурський, керівники структурник підрозділів райдержадміністрації та інші керівники установ і організацій.

    Основне питання –внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Згідно рішення  19 сесії Хмельницької обласної ради , яке відбулося 16.10. 2014 року   Чемеровецькому району передбачено додаткове фінансування. Комісією було надано погодження на включення в дохідну та видаткову частини районного бюджету   у відповідності до  рішення  сесії обласної ради від 16.10.2014року «Про внесення змін до обласного бюджету»  таких  субвенцій :

   1.1  Інша субвенція  обласного бюджету   по спеціальному фонду  в сумі 1670622 гривень для переведення  загальноосвітніх  навчальних закладів району на альтернативні види опалення, та спрямувати дані кошти відділу освіти ,молоді  та спорту по КФКВ 150101 КЕКВ 3121, а саме:

- будівництво котельні на твердому паливі НВК №2 смт.Чемерівці вул.Центральна, 3 Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл. – 770988 гривень.

          -  будівництво котельні на твердому паливі в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Жердя вул.Центральна, 35 Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.  – 899634 гривень.  

     1.2 Інша  додаткова дотація  з обласного бюджету по загальному фонду в сумі 118300 гривень, спрямувати дані кошти в резервний фонд районного бюджету по КФКВ 250102 КЕКВ 9000.

     1.3 Субвенцію з Державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих  територій  в сумі 361216гривень  та спрямувати Чемеровецькій  селищній раді  на  реконструкцію газової котельні з встановленням твердопаливного котла по вул.60-річчя Жовтня 10а смт.Чемерівці . 

    1.4 Субвенцію  з Державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім»ях за принципом «гроші ходять за дитиною» в сумі 43868гривень та спрямувати управлінню соціального захисту населення.

    1.5 Субвенцію  з Державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, затвердженим органами державної влади чи органами місцевого самоврядування  в сумі 30376,8гривень та спрямувати КП «Тепломереж»  .

 Крім цього , було проведено ряд переміщень бюджетних коштів  між функціями головних розпорядників районного бюджету в межах бюджетних призначень на 2014 рік по відділах освіти , молоді та спорту , культури Чемеровецької РДА  для забезпечення підвозу учнів, придбання запасних частин , вирішення інших нагальних питань оптимального функціонування бюджетних установ.