27 вересня- відбулась виїзна нарада

 

        Стало доброю традицією проведення виїзних нарад - семінарів із головами сільських/селищних рад, під час якої керівники органів
місцевого самоврядування  району діляться  не лише досвідом роботи, а й  власними успіхами, досягнутими на обраній посаді за часи
їхньої діяльності.

    А ще під час таких зустрічей керівники виконавчих комітетів мають змогу познайомити  своїх колег із кращими об'єктами соціально-культурної, виробничої і продовольчої  сфер  підвідомчої території, видатними людьми, історичними, природними і культурними пам'ятками,  самобутніми талантами, котрими така багата наша Перлина Поділля. 
    Спочатку голови сільських/селищних рад, які прибули до райцентру  рівно о 8.30 ранку,  попрямували у зал засідань райдержадміністрації. Тут було проведено навчання по питаннях, котрі на сьогоднішній день є актуальними для органів місцевого самоврядування.
     По завершенню зібрання  всі зайняли місця в автобусі, який мав прямувати завчасно визначеним маршрутом. До учасників об'їзду приєдналося й керівництво району - голова РДА Сергій Романчук, заступник голови РР Василь Мамчура, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець. 
     Першою приймала колег Юрковецька сільська рада. Сільський голова Віктор Савчук ознайомив гостей із історичними відомостями про заснування села, а потім запропонував подивитися на об'єкти освіти, культури та медицини.
    Здивували своїми  розмахами та  технологічними потужностями яблуневий сад і відреконструйована свиноферма  ПП «Аграрна компанія - 2004», що у Свіршківцях. Учасники делегації також мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили від фахових спеціалістів вищеназваного підприємства. 
    У Івахнівцях сільський голова Володимир Збуровський презентував учасникам заходу об'єкти соціально - культурної сфери: місцеву школу, ФАП, сільський будинок культури.      
    Згідно маршруту об'їзд пролягав далі через с. Кутківці, Вівся, Голенищево. Господарі території, як і попередники, з хлібом - сіллю зустрічали учасників зібрання, а також демонстрували загалу колег аспекти своєї діяльності у різних сферах: культура, освіта, медицина, торгівля. Також у ході маршруту керівництвом району були зроблені окремі зауваження кільком  сільським головам  щодо покращення роботи виконавчого комітету. Всі виявлені недоліки взяті ними до уваги і будуть виправлені в найкоротші терміни.
    Кінцевим пунктом об'їзду стала Голенищівська сільська рада. Саме тут, на прекрасній подільській землі, й було підведено підсумки
об'їзду головою райдержадміністрації Сергієм Романчуком та заступником голови районної ради Васильом Мамчурою.