24 вересня - Планова нарада    
      Відкриваючи засідання очільник краю попросив керівників бути відповідальними та дотримуватись  у колективах  виконавської  дисципліни, від якої залежатиме кінцевий результат будь - якої справи.
      Про реалізацію заходів з початку 2012 року у галузі культури та відродження музеїв на території району  розповіла  начальник відділу культури і туризму РДА Світлана Ромах. Загалом у цій сфері спостерігається потенційна динаміка розвитку, завдяки якій лише поточного року відкрито і буде відкрито  6 музеїв у селах  Чемеровеччини.
       Присутні згодом заслухали інформацію головного лікаря району Івана Лаврентьєва стосовно стану надання допомоги хворим на туберкульоз. Незважаючи на деяке зменшення у районі кількості хворих на цю недугу, є ще чимало невирішених питань, котрі заважають  медикам утримувати ситуацію під контролем та вживати відповідних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на туберкульоз. Серед названих Іваном Йосиповичем проблем - низька самосвідомість населення; соціальні проблеми у групах ризику; низька організація проведення щорічних медичних обстежень на підвідомчих територіях сільських/селищних рад  тощо. А тому  відповідну роботу у цьому напрямку, за дорученням голови РДА, мають проводити усі відповідальні  установи і організації.
       Чимало зауважень щодо діяльності виконавчого комітету Кормильчанської сільської ради прозвучало й на адресу тамтешнього сільського голови Руслана Столяренка. Йому і його підопічним рекомендовано активніше впроваджувати у життя плани соціально - екномічного розвитку підвідомчої території.