23 вересня - посвята першокурсників у студенти

     


        У залі Чемеровецького ЦКДМ відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників Чемеровецького медичного коледжу. Захід  мав форму  театралізованого дійства, у якому були представлені античні боги та богині, козаки-троянці із творів Котляревського, батько медицини Гіппократ.
         210 першокурсників привітали голова Чемеровецької райдержадміністрації Сергій Романчук та голова Чемеровецької районної ради Володимир Свіжий.
      Очільник виконавчої влади району звертаючись до присутніх зауважив: «Саме від Вас, дорогі студенти, залежить, чи буде життя в медичному коледжі  настільки цікавим та насиченим, щоб колись, через багато років, ви змогли б  згадати його з радістю і невимовним щемом у серці.
        Хочу вам наголосити, що у цьому медичному закладі всі ви матимете  чудову можливість проявити себе не тільки у обраній професії, а й розвивати свій талант і здібності й у інших напрямках:  музичному, танцювальному, поетичному…Тут створено прекрасні умови для виховання і навчання, а досвідчений педагогічний колектив закладу допоможе вам досконало оволодіти навичками майбутньої  професії...».
     Володимир Антонович у своєму вітальному  наголосив на тій великій відповідальності, яку накладає на людину професія медика. А з рук завідувача відділення «Лікувальна справа» Зої Бабич студенти отримали символічну залікову книжку та студентський квиток.
        Із духовним благословенням до юнаків та дівчат прийшов і настоятель храму УГКЦ отець Василь Демчишин.