22 вересня - День партизанської слави

                                                                                   

       Напередодні Дня партизанської слави у райцентрі відбулися урочистості з нагоди цієї визначної події. Але  з - поміж підготовчих заходів, передбачалися певні кроки держави і суспільства стосовно  забезпечення впорядкування пам'ятників та пам'ятних знаків, меморіалів, обелісків тощо, які символізують данину шани народу визволителям - партизанам і підпільникам. До того ж працівники установ соціального захисту населення району попіклувалися про тих героїв, що живуть поряд з нами і слугують живим прикладом і легендами славних подвигів партизанського руху краю. На Чемеровеччині таких  залишилось зовсім мало - троє, тому й постаралися вшанувати кожного особисто та виділити посильну матеріальну допомогу, оточити увагою та посприяти у веденні домашнього господарства  та наданні необхідного медичного лікування.
        У парку Слави райцентру за участі представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, підприємств, установ і організацій Чемеровеччини різної форми власності, громадськості, учнівської і студентської молоді, проведено невеличкий мітинг - реквієм із покладанням вінків квітів до пам'ятного знака загиблих в роки Великої Вітчизняної війни учасників руху опору в тилу ворога.
         Присутні також  згадали грізні роки війни, полеглих героїв  та вшановували світлу пам'ять наших героїчних попередників хвилиною мовчання. 
         У селах і селищах краю пройшли заходи відповідної тематичної спрямованості.