Проведення підготовчих заходів з нагоди 23-ї річниці незалежності України

      

11 серпня відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів органу виконавчої влади краю, установ і організацій райцентру державної форми власності.В засіданні взяв участь заступник голови районної ради Василь Мамчура Учасники зібрання розглянули кілька питань.

   На нараді першим питанням було розглянуто питання про підготовку заходів з нагоди 23 - ї річниці незалежності України. З цього приводу присутню аудиторію інформувала директор Центру культури, дозвілля та мистецтв Олена Лісова.
   Під час зібрання вона ознайомила учасників наради із проектом районних заходів щодо святкування цієї події на теренах Чемеровеччини, обговорила із керівниками структурних підрозділів РДА усі проблемні питання, котрі можуть виникнути у ході підготовки та організації проведення вищеназваної дати та висловила власні думки та пропозиції стосовно реалізації поставлених завдань.

     Про стан бібліотечної справи в районі доповідала директор Чемеровецької центральної районної бібліотеки Марія Кульпінська. Марія Михайлівна виступаючи перед присутніми розповіла про кількість примірників літератури, які надійшли до бібліотек Чемеровеччини із початку 2014 року, повідомила про проведені у даних закладах культури урочистих заходів з нагоди державних свят в Україні та поділилася із учасниками наради пріоритетними напрямками діяльності на поточний рік.
     Із інформацією про реалізацію впродовж тижня заходів з благоустрою в райцентрі виступив землевпорядник Чемеровецької селищної ради Ігор Поплавський. З поміж виконаного він також озвучив проблеми, котрі наявні на нинішній день у заданій сфері роботи.
     Шидловецький сільський голова Іван Пекарчук ознайомив із роботою виконавчого комітету с/р з питань розвитку підвідомчої території. Окрім надбань, йому було вказано на окремі недоліки у роботі та рекомендовано вжити заходів по їх усуненню протягом встановлених строків.
     Також на завершення засідання презентацію щодо можливих у застосуванні енергоефективних технологій та енергоємного обладнання провів для присутніх головний спеціаліст сектору інфраструктури районної державної адміністрації Андрій Погурало.
      Підводячи підсумки наради Олександр Станіславович акцентував увагу керівників структурних підрозділів РДА та районних організацій і установ на питаннях чіткого дотримання виконавської дисципліни у підпорядкованих  підрозділах та реалізації планових завдань за профільними напрямками діяльності.