100-літня жителька приймала вітання

07.08.14р.Мешканка с. Слобідка - Смотрицька - Ганна Стрельбіцька відсвяткувала свій 100 - літній ювілей. У хорошому настрої жінка зустрічала гостей : голову районної ради Ігоря Забіяку,  голову райдержадміністрації Олександра Стахурського, директора територіального центру з обслуговування (надання соціальних послуг) Анатолія Швидкого,  представників сільської ради, а також сусідів та інших земляків. 
    Важке життя прожила Ганна Луківна у рідній  Слобідці - Смотрицькій. Народилася у сім'ї колгоспників, де окрім неї було ще 3 старших братів (2 із них загинули на війні). Змоги навчатися не мала, закінчила 1 клас лікнепу. З молодих років і аж до пенсії пропрацювала в колгоспі, була ланковою. Пережила голодомор, війну та післявоєнну розруху. У 1934 році вийшла заміж. Разом із чоловіком народили і виховали двоє дітей - дочку і сина.  В 1942 році помирає чоловік Іван і жінка виходить заміж вдруге. В цьому шлюбі у неї народжується ще  два сини.
    Сьогодні мешкає Ганна Луківна разом зі своєю дочкою, має 5 онуків. 
    Під час візиту керівники району привітали ювілярку, вручили їй з нагоди славної дати подарунок та квіти, а також наголосили на тому, що нинішня влада високо цінує життєву мудрість, багатий досвід таких людей, як вона та робить все можливе, аби мало захищені верстви населення відчули реальну підтримку і турботу з боку держави. Окрім того вони побажали старенькій міцного здоров'я, родинного благополуччя та підтримки від рідних і близьких.
   До численних привітань приєдналися також директор територіального центру з обслуговування (надання соціальних послуг) Чемеровецької РДА Анатолій Швидкий, секретар сільської ради Лілія Маслянко, соціальний працівник, представники місцевого закладу культури, рідні та односельчани.