На нараді із головами та секретарями місцевих рад

     


06.08.14р.  
За участі голови : голови районної ради Ігоря Забіки, голови райдержадміністрації Олександра Стахурського, його заступника Броніслава Вишневського, керівника апарату адміністрації Жанни Народовець відбулася нарада із головами і секретарями сільських рад району. На зібранні було розглянуто кілька актуальних питань. 
    Із виконанням планових показників доходної частини загального фонду місцевих бюджетів за 7 місяців поточного року ознайомила начальник бюджетного відділу управління фінансів РДА Ніла Слободян. Виступаючи перед присутніми вона розповіла про виконання основних зобов'язань с/р Чемеровеччини у заданому напрямку діяльності, зробила порівняльний аналіз із відповідним періодом минулого року та акцентувала увагу керівників органів місцевого самоврядування на пошуку нових шляхів доходів, які сприятимуть наповненню казни.
   Про забезпечення виконкомами місцевих рад району контролю за наповненням бюджету станом на 01.08.2014 року доповідали сільські та селищні голови краю. Під час зібрання вони прозвітували про виконану роботу у вищеназваній сфері та назвали головні проблеми і джерела надходжень до місцевих бюджетів.