Планова нарада


10.09.2012 року      

                                                                                                                       


       Порядком денним передбачалося розглянути 4 питання. Але перш ніж заслухати потенційних доповідачів, Сергій Петрович виявив бажання дізнатися про поточні справи аграріїв краю.  З коротеньким  повідомленням з цього приводу виступив начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Нагородний. 
     Насиченою і цікавою для присутньої аудиторії була й інформація керівника апарату адміністрації Жанни Народовець. Жанна Семенівна детально розказала присутнім про  актуальні питання організаційно-правового забезпечення та реалізації нового Закону України «Про державну службу», який вступає в дію з 1 січня 2013 року.
       Про роботу Чемеровецької державної нотаріальної контори, відмінність її діяльності від приватних, а також про нові зміни, що сталися у нотаріаті, повідав завідувач Чемеровецької державної нотаріальної контори Олександр Пилявський. А про діяльність колективного малого підприємства «Горизонт», про проблеми та шляхи їх вирішення, розповів його директор Олександр Мисько. 
     Традиційно на нараду запросили і представника органу місцевого самоврядування - Івахновецького сільського голову Володимира Збуровського. У ході свого виступу останній зупинився на окремих здобутках, але більше уваги все ж таки приділив проблемам, які наявні у територіальній громаді. Серед пріоритетів, на яких потрібно зосередитися всьому виконавчому комітету сільської ради: завершити газифікацію та замінити вікна на металопластикові у  ЗОШ І-ІІІ ст. і дитячому садочку; забезпечити виконання ремонтів у сільському БК і бібліотеці; прискорити процес узаконення сміттєзвалища; відремонтувати водогін; виготовити проектно - кошторисну документацію на освітлення вулиці центральної;  поновити угоду про соціальне партнерство із інвестором тощо.