Проведено чергову нараду

 

04.08.14р.Заступник голови районної ради Василь Мамчура  взяв участь у черговій  нараді із начальниками структурних підрозділів РДА, керівниками організацій та установ, що функціонують у райцентрі. Присутні сьогодні заслухали кілька актуальних питань.

    Про показники рейтингової оцінки діяльності райдержадміністрації за І півріччя 2014 року доповідала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Тетяна Прубняк. Під час свого виступу вона проаналізувала виконання рейтингових показників за профільними напрямками роботи та зупинилася на проблемах, котрі на сьогоднішній день наявні у заданій сфері. 
    Із інформацією про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян за підсумками І півріччя 2014 року ознайомили присутніх перший заступник  начальника Чемеровецького РВ УМВСУ Олександр Польовий та                         головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, обордионної та мобілізаційної роботи Олена Коваль. Виступаючі навели дані щодо вчинення жителями району злочинних діянь за звітний період поточного року та розказали про профілактичні заходи, які вживаються для їх зменшення. 
    Кутковецький сільський голова Костянтин Дикунець інформував про роботу виконавчого комітету с/р з питань розвитку підвідомчої території. Керівництво району, зважаючи на окремі виявлені недоліки,  рекомендувало Костянтину Володимировичу активізувати діяльність у сфері розбудови інфраструктури населених пунктів, які знаходяться на території Кутковецької сільської ради.  
    
І останнє питання - застосування енергоефективних технологій та енергоємкого обладнання озвучив головний спеціаліст сектору інфраструктури райдержадміністрації Андрій Погурало.