Проведено нараду з представниками органів місцевого самоврядування

             
        Відкрив засідання Сергій Петрович. Звертаючись до присутніх він  акцентував увагу на основних завданнях, які потрібно буде реалізувати органам місцевого самоврядування на підвідомчих територіях та закликав більш відповідальніше ставитися до виконання своїх посадових обов'язків. 
       Під час засідання було висвітлено 5 різнопланових питань інформаційно - методичного змісту. Заступник начальника управління Держкомзему в Чемеровецькому районі Антон Лобунько розповів про запровадження ринку земель у відповідності до законопроекту «Про ринок земель». 
      Начальник   управління юстиції в Чемеровецькому районі Лариса  Пархоменко розказала про стан здійснення виконкомами селищних та сільських рад району делегованих повноважень в частині  реєстрації актів громадського стану відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
     Роз'яснення з приводу прийняття місцевими радами рішень щодо оренди нерухомого майна фізичними особами надав завідувач сектору оподаткування фізичних осіб Чемеровецького відділення Городоцької МДПІ Василь Коваленко. Інформаціями  про забезпечення вимог щодо приміщень, де розташовані дільниці та про стан впорядкування документів Національного архівного фонду сільськими/селищними радами району та передачу їх на державне збереження поділилися, відповідно,  в.о. начальника Чемеровецького  сектору управління Держтехногенбезпеки в Хмельницькій області Віталій Мельник  та начальник архівного відділу  РДА Оксана Вінярська.
         У ході засідання керівництво району також висловило окремі конструктивні пропозиції стосовно поліпшення діяльності виконавчих комітетів місцевих рад.