15 грудня - відбулася 7 сесія районної ради

     Вів засідання 7 сесії районної ради голова районної ради Володимир Свіжий. Окрім 53 депутатів, у роботі органу взяли участь керівники підприємств, установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, сільські/селищні голови, працівники окремих структурних підрозділів органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю.
Сесія розглянула 29 питань. Серед головних: про щорічний звіт голови районної ради; про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року; про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік та інші.
           Також на засіданні заслухано виступи керівників про виконання 7 програм, прийняття 3 нових та внесення змін до 1 районної програми.
Народні обранці затвердили звіт та розпорядження голови райради і погодили цілу низку інших фінансово - господарських питань.

            Керівник виконавчої влади краю Сергій Романчук взяв участь у засіданні 7-ї сесії районної ради, яке проводилось у РБК. Вів зібрання голова районної ради Володимирр Свіжий. Окрім 53 депутатів, у роботі органу взяли участь керівники підприємств, установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, сільські/селищні голови, працівники окремих структурних підрозділів органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю.
Сесія розглянула 29 питань. Серед головних: про щорічний звіт голови районної ради; про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року; про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.
Також на засіданні заслухано виступи керівників про виконання 7 програм, прийняття 3 нових та внесення змін до 1 районної програми.
Народні обранці затвердили звіт та розпорядження голови РР і погодили цілу низку інших фінансово - господарських питань.
 
 
Порядок денний 7 сесії районної ради:
   1.Про заміщення депутата районної ради. Доп.Марків Олексій Павлович голова Чемеровецької районної виборчої комісії до 5 хв.
   2.Про зміни в складі постійних комісій районної ради. Доп.Свіжий Володимир Антонович голова районної ради до 5 хв.
   3.Про щорічний звіт голови районної ради. Доп.Свіжий Володимир Антонович голова районної ради до 20 хв.
   4.Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року. Доп. Довгошия Тарас Іванович- начальник фінансового управління РДА до 15 хв.
   5.Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік. Доп. Довгошия Тарас Іванович- начальник фінансового управління РДА до 10 хв.
   6. Про виконання програми створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2007-2010 роки. Доп.Зьорко Олександр Андрійович начальник управління праці та соціального захисту населення РДА до 5 хв.
   7. Про виконання районної програми "Стратегія соціальних послуг Чемеровецького району на період до 2010 року”. Доп.Зьорко Олександр Андрійович начальник управління праці та соціального захисту населення РДА до 5 хв.
   8.Про програму зайнятості населення Чемеровецького району на 2012-2014 роки. Доп.Зьорко Олександр Андрійович начальник управління праці та соціального захисту населення РДА до 5 хв.
   9. Про затвердження коефіціента співвідношення кількості пільговиків до кількості платних пасажирів. Доп.Зьорко Олександр Андрійович начальник управління праці та соціального захисту населення РДА до 5 хв.
   10.Про виконання комплексної програми мобілізації зусиль Чемеровецької районної ради, ДПІ у Чемеровецькому районі, управлінь та відділів Чемеровецької РДА по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2007-2010 роки. Доп.Боднар Сергій Валеріанович голова комісії з питань проведення реорганізації ДПІ у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   11.Про комплексну програму мобілізації зусиль Чемеровецької районної ради, ДПІ у Чемеровецькому районі, управлінь та відділів Чемеровецької РДА по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2013 роки. Доп.Боднар Сергій Валеріанович голова комісії з питань проведення реорганізації ДПІ у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   12. Про виконання програми військово-патріотичного виховання молоді та організація підготовки громадян до служби в Збройних Силах України в Чемеровецькому районі на 2010 рік. Доп.Джигун Павло Васильович районний військовий комісар до 5 хв.
   13.Про виконання програми створення районного страхового фонду документації на 2007-2010 роки. Доп.Павліковський Анатолій Григорович завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій РДА до 5 хв.
   14. Про виконання районної програми "Житло для молоді " в Чемеровецькому районі на 2008-2010 роки. Доп.Погурало Андрій Олександрович начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту до 5 хв.
   15.Про районну цільову програму впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року. Доп.Павлишина Світлана Андріївна начальник відділу освіти РДА до 5 хв.
   16.Про закриття Мало-Бережанської ЗОШ 1ступеню. Доп.Павлишина Світлана Андріївна начальник відділу освіти РДА до 5 хв.
   17. Про виконання районної програми «Освітлення населених пунктів Чемеровецького району на 2007-2010 роки». Доп.Уланівський Валерій Станіславович начальник регіонального розвитку, містобудування та архітектури до 5 хв.
   18.Про внесення змін до районної цільової програми "Забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Чемеровецькому районі Хмельницької області на 2011-2015 роки " Доп. Антонюк Петро Володимирович начальник Чемеровецького районного сектору управління держтехногенбезпеки у Хмельницькій області до 5 хв.
   19.Про затвердження плану роботи районної ради на 1 квартал 2011 року. Доп.Мамчура Василь Петрович заступник голови районної ради до 5 хв.
   20.Про затвердження розпоряджень голови районної ради. Доп. Кравцов Петро Іванович- начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району до 5 хв.
   21.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району добудови до приміщення Сокиринецької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів. Доп. Кравцов Петро Іванович- начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району до 5 хв.
    22.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для ведення особистого селянського господарства, розташовані на території Степанівської сільської ради за межами населеного пункту. Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.
    23.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що призначена для ведення особистого селянського господарства, розташована на території Івахновецької сільської ради за межами населеного пункту. Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   24.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що призначена для ведення особистого селянського господарства, розташована на території Почапенецької сільської ради за межами населених пунктів. Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   25.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що призначена для ведення особистого селянського господарства, розташована на території Гусятинської сільської ради за межами населених пунктів. Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   26.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що призначена для ведення особистого селянського господарства, розташована на території Вишнівчицької сільської ради за межами населених пунктів. Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   27.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що призначена для ведення особистого селянського господарства, розташована на території Голенищівської сільської ради за межами населених пунктів. Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.
   28.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір), розташовані за межами населених пунктів Чемеровецького району та використовуються ТОВ «Оболонь Агро». Доп.Мукосій Анатолій Іванович начальник відділу державного земельного кадастру управління Держкомзему у Чемеровецькому районі до 5 хв.     
    29.Про передачу автобуса БАЗ-22155 з балансу відділу освіти Чемеровецької РДА на баланс Чемеровецького НВК «МНВК- ліцей економіки і права». Доп. Войтов Юрій Васильович начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району до 5 хв.