Голова районної ради взяв участь у нараді

     

     
05.05.2014р.Нині на нараді  було розглянуто 4 питання. Серед запрошених на зібрання - начальники структурних підрозділів РДА,  установ та організацій райцентру.Голова районної ради Ігор Забіяка взяв участь у даній нараді.
    Про фінансово - господарську діяльність ДП «Закупненський кар'єр» розповів директор вищеназваного підприємства Володимир Рогозін. Виступаючий під час засідання озвучив цифри щодо виконання основних планових завдань із початку 2014 року, повідомив про проблеми, котрі наявні на сьогоднішній день у роботі установи та поділився із присутніми заходами господарського характеру, які будуть реалізовані протягом найближчого часу.
    Наступне питання - про реалізацію відділом Держземагенства у Чемеровецькому районі чинного земельного законодавства. Його висвітлив у своїй доповіді начальник даної організації Денис Назарук, котрий ознайомив присутніх із пріоритетними напрямками роботи - здійснення робіт із землеустрою та оцінки земель, внесення пропозицій щодо використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, втілення у життя заходів стосовно ринку земель тощо.
    Начальник відділу статистики у Чемеровецькому районі Микола Домбровський виступив із інформацією про роботу підпорядкованого підрозділу. 
    Також на нараді було заслухано доповідь директора ЧМК Петра Шерстюка про стан навчально - методичного та матеріально - технічного забезпечення Чемеровецького медичного коледжу.