28 червня - День Конституції України


       Сформувавши колону,  в голові якої розташувалися учасники заходу із вінками квітів, демонстранти вирушили до пам'ятника Великому Кобзареві українського народу, поету - борцю за незалежність і свободу нашої держави -  Тарасу Григоровичу Шевченку. Саме до його підніжжя було покладено корзини квітів, і саме тут відбувся невеличкий мітинг, з нагоди 16-ї річниці Конституції України.
        Перед численною аудиторією учасників дійства виступили заступник голови районної ради Василь Мамчура та голова РДА Сергій Романчук. Вони, зокрема, зазначили: «За кілька днів у житті нашої України велике свято - 16 - а річниця Основного Закону, закону який є провідною і основною ниткою, по якій ми живемо, якої дотримуємось, від якої не маємо права відступитися, який є гарантом наших прав і обов'язків. Мати таку Конституцію, котра диктує право бути господарем на своїй землі, це закономірне прагнення кожного народу, кожної людини. Сьогодні ми такий Основний Закон маємо, дотримання його залежить від нашого розуму, серця, волі, совісті, помислів і прагнень та повсякденної праці…», -
        Не менш захопливою була невеличка концертна програма, підготовлена силами працівників відділу культури і туризму райдержадміністрації, в ході якої вони розповідали загалу про історію створення нашого Основного Закону та його значення у розбудові процвітаючої, незалежної держави.
   Зачепили за живе» та торкнулися найпотаємніших куточків душ кожного з присутніх  на святі й слова пісень про Україну, які виконали аматори місцевої  сцени.