22 червня - День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

          
   Сформована колона рівно о 9.00 вирушила до меморіалу Слави. Там її учасники поклали  до могили загиблим воїнам - визволителям вінки і квіти.
   Перед присутніми виступили заступник голови районної ради Василь Петрович Мамчура і очільник виконавчої влади краю Сергій Петрович Романчук. У своїх промовах посадовці зазначили : «Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася Велика Вітчизняна війна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.
   День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь.
   Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир. Наш святий обов'язок - оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої Перемоги…».
         Керівництво району всіма силами сприятиме тому, щоб забезпечити гідну старість живим воїнам -визволителям та всім людям, які відносяться до цієї категорії осіб.
   Кілька слів з цього приводу виголосив і голова районної ради ветеранів Петро Мудрий. Під час виступу оратор зупинився на важливих історичних фактах початку і завершення Другої світової війни та нагосолив на тому що, всі ми маємо бути безмежно вдячні тим полеглим бійцям і командирам, котрі завоювали нам мирне сьогодення.
     У селах і селищах району цього дня також пройшли заходи відповідної тематичної спрямованості.