День державного службовця та нагородження багатодітних матерів

          21.06.2012р.

Напередодні професійного свята державних службовців Чемеровеччину відвідав заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль.  Під час урочистостей, які проходили у районному будинку культури,  Леонід Андрійович передав працівникам цієї сфери найкращі вітання від губернатора області Василя Ядухи та від себе особисто. У своєму виступі Леонід Андрійович зупинився на головних напрямках діяльності державної служби та наголосив, що  найголовнішим для держслужбовця є завдання - вірою і правдою служити народу України. Також представник виконавчої влади області ознайомив присутніх із вагомими здобутками соціально - економічного розвитку Хмельниччини, розповів про перспективи  майбутнього відродження та становлення рідного краю, розширення міжнародного співробітництва та інші складові розвинутого суспільства, які стануть запорукою покращення життя пересічних українців. «Ми повинні любити і вболівати за свою державу та докладати зусиль - у праці, в духовному єднанні, в помислах і діях - аби Україна стала в один ряд з найрозвинутішими країнами європейської і світової спільноти. У нас є для того все необхідне - прекрасні і працьовиті люди, щедра земля і неперевершені природні багатства. Залишилося тільки спільними зусиллями втілити задумане у життя»,- відзначив промовець.
          Свої побажання колегам виголосили також  голова районної ради Володимир Свіжий та голова районної адміністрації Сергій Романчук. Очільники краю відмітили високий професійний і високоморальний рівень людей, які працююють у органах державної влади та щоденою копіткою працею дбають
про дотримання прав і свобод громадян, захист і забезпечення гуманізму, соціальної справедливості та інтересів України.
          Трохи згодом Леонід Андрійович разом із представниками місцевої влади  вручили заслужені нагороди держслужбовцям і ветеранам цієї сфери. А саме: грамоти і подяки, разом із цінними подарунками,  метеріальну винагороду та живі квіти від обласної державної адміністрації,
обкому і райкому профспілки державних службовців, райдержадміністрації і районної ради. Загалом  і відзначено 127 кращих працівників у цій сфері діяльності.
          Але й на цьому офіційна частина не завершилася. Завдяки тому, що нещодавно, згідно із Указами Президента України 57 жінкам Чемеровеччини присвоєне почесне звання «Мати - героїня», нині випала добра нагода  в урочистій атмосфері привітати їх з державними нагородами та передати відповідні посвідчення та нагрудні знаки.  Що й зробили представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування області і району.
           Звертаючись до матерів - героїнь посадовці дякували їм за недоспані ночі, сумління і надзвичайну відповідальність у вихованні своїх дітей. А все це разом узяте, за їхніми словами, можна справедливо назвати подвигом в ім'я українського суспільства.
   Представник ТОВ «Епіцентр К» також передав подарункові набори для цих жінок від земляка із Городоччини, мецената та голови правління товариства Олександра Гереги.
    У перервах між вітаннями звучали естрадні номери, які підготували винуватцям урочистостей аматори сцени краю.